تعهدات اولیه کاربران ( نویسندگان) محترم

کاربر ( نویسنده) متعهد به رعایت مفاد زیر می گردد:

 • الزام و اعتقاد به رعایت قوانین حاکم نشریه تحلیل مالی و معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • حق ایجاد تنها و تنها یک حساب کاربری برای هر کاربر ؛
 • صحت و صداقت در وارد کردن کلیه اطلاعات ورودی بطور خاص در هنگام نام ، نام خانوادگی نویسندگان مقاله/ چکیده فارسی. انگلیسی/ و اصل مقاله
 • حفاظت و نگهداری از کلمه عبور جهت دسترسی به حساب کاربری

تبصره : در صورت واگذاری کلمه عبور به شخص ثالث، هر گونه مسئولیت برعهده صاحب حساب کاربری می باشد.

مواردی که به موجب آن ها حساب کاربری تعلیق یا محدود می گردد :

 • ارسال هرگونه مطلب مغایر با قوانین، مقررات و بخشنامه های  نشریه و  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • ارسال هر گونه مطلب با هدف تجاری، سیاسی، مذهبی و یا خارج از محدوده و نوع فعالیت وب سایت نشریه تحلیل مالی
 • هر گونه تخلف از قوانین وب سایت بطور خاص آیین نامه پیشگیری از تقلب و سرقت علمی نشریه تحلیل مالی
  • تلاش برای دسترسی به اطلاعات و یا حساب کاربری دیگران
  • ایجاد بیش از یک حساب کاربری یا درج اطلاعات نادرست
  • ایجاد هرگونه نقض امنیتی و تلاش برای ورود به سرور، تست امنیتی و پیکربندی سایت و هر گونه تلاش در جهت نفوذ و هک کردن و ایجاد تداخل در سرویس دهی به کاربران دیگر به هر شکل از جمله ارسال ویروس یا تلاش برای بارگذاری بیش از حد یا ایجاد اسپم(Spam) یا کرش (Crash) یا هرگونه فایل مخرب و یا ایجاد لینک های مستقیم به هر یک از بخش های سایت ایران دوره
  • جمع آوری مطالب و اطلاعات موجود در سایت و یا ترکیب آن ها با مطالب دیگران بدون اجازه کتبی از سر دبیر نشریه
  • قراردادن اطلاعات شخصی به هر شکل از جمله در قسمت نظرات، تالار گفتگو و غیره و یا اقدام به تماس شخصی با سایر اعضاء و کاربران که منجر به برداشت تبلیغاتی یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران باشد

حق و حقوق قانونی، معنوی و محفوظ برای وب سایت نشریه تحلیل مالی

کلیه محتوای این سایت اعم از اطلاعات و همچنین زیرساخت‌های مورد استفاده برای ارائه این اطلاعات، به طور اختصاصی متعلق به وب سایت نشریه تحلیل مالی است. نویسنده یا کاربر سایت متعهد می گردند که صرفا جهت استفاده شخصی از این اطلاعات بهره برداری نماید و هرگونه کپی برداری، تغییرات غیر مجاز یا تلاش در جهت کسب و ذخیره اطلاعات نامرتبط با استفاده شخصی و یا فروش و واگذاری بخشی از اطلاعات موجود در سایت به اشخاص غیر اجتناب نماید. در ضمن مسئولیت رفتار کاربران اعم از مطالب که در سایت قرار می دهند یا مطالبی که از سایت برداشت می کنند مستقیما بر عهده خودشان می باشد و وب سایت نشریه مسئولیت رفتار کاربران را برعهده ندارد.

دسترسی به وب سایت نشریه
وب سایت ممکن است به هر دلیلی در زمان‌هایی از دسترس خارج باشد. بر این اساس کاربر می‌پذیرید که با توجه به شرایط تحت‌ کنترل و یا خارج از کنترل ممکن است دسترسی به سایت قطع و یا محدودگردد لذا حق دسترسی یا ایجاد محدودیت به سایت برای مدیر سایت نشریه محفوظ می باشد.

ایمنی اطلاعات
وب سایت نشریه نهایت تلاش خود را جهت حفظ و ایمنی اطلاعات وارده از طرف کاربر( نویسنده) را در مقابل حملات سایبری و هکرها می نماید اما ایمنی شبکه کاملا در اختیار این وب سایت نمی باشد وممکن است از کنترل مستقیم مدیر وب سایت نشریه خارج شود.

تغییر قوانین و مقررات
این وب سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید. در صورتی که این تغییرات تاثیر اساسی بر استفاده شما از وب سایت داشته باشد و یا خدمات و سرویس ها را به صورت اصولی تحت تاثیر قرار دهد ایمیلی جهت اعلام مراتب به حضور شما ارسال می گردد. بنابراین چه کاربران جدید و چه کاربران قدیم ملزم به رعایت مفاد جدید این توافقنامه خواهند بود.
علائم تجاری و حق کپی رایت

تمامی مطالب موجود در وب سایت نشریه  از جمله علائم تجاری و هر گونه نوشتار یا اطلاعات موجود در این وب سایت دارای مالکیت انحصاری برای نشریه است و ارجاع به مطالب نوشتاری سایت با ذکر منبع آن (  نشریه تحلیل مالی ،سال و شماره) بلامانع است .

هر نوع کپی برداری به هر شکل از جمله استفاده از آرم یا لوگو وب سایت نشریه، انتقال یا انتشار اطلاعات، آگهی، لینک کردن و دیگر اشکال موجود جهت بازنشر اطلاعات بدون اجازه کتبی از نشریه تحلیل مالی چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع بوده و عدم رعایت این مورد به معنای نقض صریح قانون کپی رایت و علائم تجاری تلقی می گردد و طبیعتاً شامل جریمه های حقوقی و یا کیفری است

دسترسی به سایر وب سایت ها

لینک های که در سایت نشریه به هر عنوان و در هر مکان موجود می باشد به منزله تایید محتوا یا صحت مطالب موجود در آن سایت ها نمی باشد و بنابراین دسترسی به آن سایت ها با مسئولیت شخصی خود کاربر انجام می گیرد و همچنین مسئولیت محتوای آن وب سایت ها بر عهده خودشان  است.

تبلیغات و درج آگهی

حق قراردادن هرگونه تبلیغات بر روی وب سایت برای نشریه محفوظ می باشد و هرگونه تبلیغات صرفاً با کسب اجازه کتبی از طریق ایمیل از طرف وب سایت و به صلاح دید ایشان جهت نوع، محل و مدت زمان درج آگهی میسر می باشد.

 

آدرس مکاتباتی

تهران، خ بهشتی، خ صابونچی، کوی مبینی، شماره ۱۶

پست الکترونیک    info@ijfa.ir

 

بازدیدها: ۱۵۳